Close

Spotkanie podsumowujące realizację projektu „Liderzy kooperacji” w gminie Zarzecze

W dniu 6 września Pan Jerzy Jęczmienionka – Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie wziął udział w spotkaniu podsumowującym realizację projektu „Liderzy kooperacji” w gminie Zarzecze (woj. podkarpackie), które odbyło się w Zespole Pałacowo-Parkowym.

W wydarzeniu uczestniczyli: Pani Anna Schmidt-Rodziewicz – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Małgorzata Dankowska – Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej w Rzeszowie, Pan Bogusław Urban – Starosta Przeworski, Pan Wiesław Kubicki – Radny Powiatu Przeworskiego oraz przedstawiciele Rady Gminy w Zarzeczu, sołtysi, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych z terenu powiatu i gminy Zarzecze.

Spotkanie skierowane było przede wszystkim do 31 rodzin z terenu gminy Zarzecze uczestniczących w projekcie. Zaproszeni goście wręczyli rodzinom min.: sprzęt komputerowy i rehabilitacyjny, środki czystości oraz gry edukacyjne, które zostały zakupione w ramach projektów socjalnych. Rodziny mogły miło spędzić czas i skorzystać z atrakcji, przygotowanych przez organizatorów spotkania.

Powiązane Aktualności

Skip to content