Close

Zaproszenie na spotkanie seminaryjno-webinarowe dla podmiotów sektorowych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza na spotkanie seminaryjno-webinarowe dotyczące praktycznego wykorzystania Modeli Kooperacji w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miejskich. Modele mają na celu wsparcie osób i rodzin przez instytucje pomocy i integracji społecznej, a także inne podmioty istotne z punktu widzenia ubóstwa i wykluczenia społecznego.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli podmiotów sektorowych pomocy i integracji społecznej oraz innych niezbędnych z punktu widzenia ubóstwa i wykluczenia społecznego z terenu województwa podkarpackiego.

Spotkanie odbędzie się w dniach (do wyboru) 19 lub 20 maja 2021 roku w godz. 9:00-13:30 w formie zdalnej z udziałem ekspertów Modelu w Gminach Wiejskich, doradców Modelu, konsultantów naukowego i prawnego. Uczestnicy otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: b.kret@rops.rzeszow.pl najpóźniej do dnia 12.05.2021 r. Liczba miejsc ograniczona. Link do spotkania zostanie przesłany do zakwalifikowanych osób.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem projektu Panią Beatą Kret lub Eweliną Pikuzińską pod numerem tel.: (17) 747-06-38.

Pliki do pobrania:

  1. Pismo przewodnie wraz z harmonogramem
  2. Karta zgłoszeniowa
  3. Regulamin

Powiązane Aktualności

Skip to content